YuvarlakDünya

Yuvarlak Dünya, ne kadar yuvarlak birde bizim açımızdan bakın

Genel

Özel Tasarım Takılar

Sanatçılar, kendileri için çok özel gördükleri bir davete katılırken ünlü modacılara özel tasarım kıyafetler diktirirler. Bunun amacı, önem verdikleri o gecede diğer davetlilerin dikkatini çekme düşüncesi ve gecenin ruhuna uygun olarak kendilerini özel hissetme isteğidir. Kendilerini özel hissederler çünkü sadece kendisi için var edilmiş bir kıyafet ile birliktedirler.
Herkes bahsettiğimiz sanatçılar kadar refah içinde değildir ve kendilerini özel hissetmek için o magazin programlarında duyduğumuz kadar yüksek miktarlarda paralar harcayamazlar. Sıradan pırlanta takılara ayırdıkları bütçe ile kendilerini her zamankinden daha özel hissedebilecekleri özel tasarım pırlanta yüzük, küpe ve kolye yaptırabilirler. Üstelik bunu yaptırırken kendi tasarımlarını uzman ellerle buluşturabilir, nasıl harikalar yaratıldığına şahit olabilirler.
Özel Tasarım Pırlantalı Yüzük, Kolye ve Küpeler
İstanbul Şişli’de bulunan Mercan Ziya Göral’da özel tasarım takı sahibi olmak kolay olduğu kadar ekonomik de bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz kullanmadığınız altın ya da pırlanta takılarınızı götürüyorsunuz, takılarınızı inceleyip size mücevher danışmanlığı yapıyorlar. Sonrasında dilerseniz takılarınızı beğendiğiniz mücevherlerle değiştiriyorlar, dilerseniz de sizin takılarınızı kullanarak size özel bir mücevher tasarlıyorlar. Bu sayede minimum maliyetle maksimum verim sağlıyorsunuz.
Mercan Ziya Göral Nedir?
İstanbul’da Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan, özel tasarım mücevherler üreten bir butik kuyumcudur. Butik kuyumcu olması dolayısıyla müşterileriyle özel olarak ilgilenmektedir. Bu sayede sizinle ilgilenen görevli bir satış danışmanından ziyade size özel bir mücevher danışmanı olarak hizmet vermektedir. Firma politikası gereği özel tasarım pırlanta ve altınlar ile sıradan mücevherler arasında fiyat farkı bulunmamaktadır.
Mercan Ziya Göral aynı zamanda müşterilerinin tasarımlarını da mücevherlerine uyarlayarak müşterilerinin kendi tasarımları olan mücevherleri takmalarını sağlamaktadır. Özel tasarım takılar, tasarımın zorluk durumuna göre ortalama iki ila üç hafta arasında hazırlanarak müşterilerine teslim edilebilmektedir. Müşterilerle yanlış anlaşılmaları engellemek ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak üzere çalışan Mercan Ziya Göral, mücevher üretim aşamasında iken müşterisine mücevherin bitmiş halinin nasıl olacağını göstermek adına çıplak pırlanta taşlarla özel bir muma dizili bir örnek sunmaktadır.    Müşteri ve firma arasında uzlaşının sağlanmasının ardından tasarım uygulanmaya başlanır ve tam olarak müşterinin istediği şekilde bir mücevher üretimi sağlanmış olur.