YuvarlakDünya

Yuvarlak Dünya, ne kadar yuvarlak birde bizim açımızdan bakın

Genel

Profesyonel Lazer Epilasyon Hizmetleri

Hem kadın hem de erkeklerin yaşadığı temel sorunların başında tüylenme sorunu gelmektedir. Farklı yöntemlerden olan ağda ve tıraş gibi işlemler ile tüylerden kurtulmak isteyen kişiler, tüylerin daha çok çıkması ve bölgenin tahriş olması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşırlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolu lazer epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon Mersin bölgesinde en çok talep edilen hizmetlerimizden biridir. Daima sıcak bir havanın hakim olduğu Mersin’de hem tüm Yaz boyunca hem de hayatının geri kalanında rahat etmek isteyenler için en ideal yöntemdir.
En Lüks Hizmetler En Uygun Fiyat
200 yılında kurulan ve 2006 yılından bu yana Mezo Center Estetik ve Güzellik Merkezi ismi ile medikal estetik hizmetlerine devam eden merkezimiz, deneyimli ve uzman ekibi ile adından daima söz ettirmiştir. Özellikle lazer epilasyon Mersin genelinde en çok ihtiyaç duyulan hizmet olduğu için kaliteli çalışmalarımız ile bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyoruz. Sizlerde bize ve hizmetlerimize güvenebilirsiniz.
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hem sağlıklı hem hızlı hem de en kolay yolu olan lazer epilasyon Mersin ilinde oturuyorsanız uygun fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. İstenmeyen tüyleri ortadan sağlıklı ve kalıcı olarak kaldıran teknolojik hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar elde edilmektedir.
Uzun dönem yüz güldüren uygulamalarımız ile Lazer epilasyon Mersin sektöründe öncü duruma geldik. Bizim için prensip haline gelen müşteri memnuniyetini daima % 100 oranında sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Lazer Epilasyon Mersin Hizmetleri
Tüy sorunu yaşayan herkese lazer epilasyon işlemi yapabiliyoruz. Ten renginizin, yaşınızın, kıl rengi ve yoğunluğunun nasıl olduğuna bakılmadan en uygun cihaz ve yöntemlerimiz ile sizleri kıllarınızdan kurtarıyoruz.
Bütün dünyada yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon, güzellik merkezimizde son teknolojik cihazlar ile uygulanmaktadır. Alexandrite, Diode, Nd Yağ, Ruby ve IPL gibi yöntemler ile vücudun her bölgesine rahatlıkla lazer epilasyon işlemlerimizi uyguluyoruz.
6-12 haftada bir yapılan lazer epilasyon, uygulanan alana göre kısa ya da uzun sürebiliyor. Mersin’in en iyi güzellik merkezi olarak en lüks ve kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, güzellik merkezimizi ziyaret edebilir ya da bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.