YuvarlakDünya

Yuvarlak Dünya, ne kadar yuvarlak birde bizim açımızdan bakın

Genel

Limon Çekirdeği ile Eviniz Mis Gibi Koksun Komşularınız Sizi Kıskansın

10 Dakikada yapacağınız bu hüner sayesinde hem evinizdeki kötü kokular hapsolacak hem de sürekli mis gibi rahatlatıcı limon kokusu olacak.
Limon çekirdeklerini ayırarak 1 gece önceden suda bekletiyoruz ve ertesi gün üstündeki kabuğu soyuyoruz. toprağın içine küçük tohumları yerleştirerek üzerine bir kaç çakıl taşı koyup bitiriyoruz. ve evet evimiz için hazırladığımız doğal bir parfüm hemde sürekli kokacak üstelik 10 dakikada hazırladık. 1 Hafta 10 gün içerisinde filizlenerek büyüdüğünü ve etrafa mis gibi kokular yaydığını göreceksiniz üstelik çok da dekoratif. Ayakkabı dolabının olduğu yere ve salonunuza yerleştirdiğinizde bütün eviniz misler gibi kokacaktır
İhtiyacımız olan malzemeler:

limon çekirdeği
saksı
çakıl taşı
toprak

Limon çekirdeklerini ayırarak 1 gece önceden suda bekletiyoruz ve ertesi gün üstündeki kabuğu soyuyoruz. toprağın içine küçük tohumları yerleştirerek üzerine bir kaç çakıl taşı koyup bitiriyoruz. ve evet evimiz için hazırladığımız doğal bir parfüm hemde sürekli kokacak üstelik 10 dakikada hazırladık. 1 Hafta 10 gün içerisinde filizlenerek büyüdüğünü ve etrafa mis gibi kokular yaydığını göreceksiniz üstelik çok da dekoratif. Ayakkabı dolabının olduğu yere ve salonunuza yerleştirdiğinizde bütün eviniz misler gibi kokacaktır.
Paylaşalım özellikle Facebook’ta.
(kaynak hatunzade)

The post Limon Çekirdeği ile Eviniz Mis Gibi Koksun Komşularınız Sizi Kıskansın appeared first on Kadında Yaşam.